Wybrany wątek opinii

spaliło się, to się spaliło. lud zapłaci. pośrednio oczywiście. nie można ludu tak jawnie kręcić, prawda ? prawda ?
Jacyna (2025.11.19)
@Jacyna - Jacyna tylko Frombork ciebie uratuje
(2025.11.19)
@Jacyna - A kto zapłacił za budowę i wyburzenie bloków energetycznych w elektrowni ostrołęckiej, za widokowy przekop Mierzei Wiślanej za ponad 2 mld. zł, za stępkę super promu, za działki pod budowę CPK jak można tak bezczelnie kręcić, prawda? Prawda, no ale wiemy co oznacza skrót CPK - "cały P... ", prawda? Prawda.
(2025.11.19)
ale mu bajdurzymy o elbląskiej sortowni a nie wałkach w skali makro. dostałeś podwyżkę za śmieci ? to się szykuj na kolejne, bo będą co kwartał
Jacyna (2025.11.19)
Powrót do komentarzy