UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale mu bajdurzymy o elbląskiej sortowni a nie wałkach w skali makro. dostałeś podwyżkę za śmieci ? to się szykuj na kolejne, bo będą co kwartał

Jacyna

Anuluj