UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale mu bajdurzymy o elbląskiej sortowni a nie wałkach w skali makro. dostałeś podwyżkę za śmieci ? to się szykuj na kolejne, bo będą co kwartał
Jacyna
ale mu bajdurzymy o elbląskiej sortowni a nie wałkach w skali makro. dostałeś podwyżkę za śmieci ? to się szykuj na kolejne, bo będą co kwartał
Jacyna