40
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Możecie dalej nie ochraniać. Patrole, kamery.. to nie zawsze zdaje egzamin a sytuacja w Polsce się zaostrza.
Taka prawda . (2025.11.19)

info

1  
  0
@eh - I pomyśleć że to wszystko na wysypisku…
Galla (2025.11.19)
Wszystko po taniości aby jak najwięcej zysku i na premie było, a jak coś poszło nie tak, to nie ma winnych, zapłącą mieszkańcy
(2025.11.19)

info

4  
  1
Tanio chcieli tanio zresztą ta firma to dziadostwo wybrali to mają tanio tam przy sortowni posterunek był kluczowy pracowałem i wiem, że alarmy włączały się bez przyczyny było to tez zaniechanie i nikt tego nie naprawił, a z tego posterunku było słychać sygnał. Od bramy do sortowni kawał drogi i nie możliwe, żeby ktoś z tamtą mógł usłyszeć alarm. To są skutki cięcia dopóki tam był posterunek było dobrze to na chłopski rozum czyja wina? Ochrona jeżeli zlikwidowali posterunek przy sortowni wtedy jedna osoba musiała mieć stały monitoring na sortownię.
ochro (2025.11.20)

info

5  
  0
Kto odpowie za to, że ubezpieczenie było na jedyne 5 milionów???
sąsiad z góry (2025.11.20)

info

5  
  0
PolskaUpada na naszych oczach... POiUE rozmo. ntowująPolskę jako su. were. nnePaństwo.. przenosząW. adzę z PolskichStruktur na strukturyUE... PolakomWolno już coraz mniej. To klasyczne relacjeKolonialne... a polskieWadze mają charakterNamie. stnikówUE.
otCo (2025.11.20)

info

2  
  1
Cześć. Tam się nic nie zmieni ręka myje rękę. Dyrektor i wice dyrektor maja się dobrze na konto wpływa miesięczni po 20 tyś. A pracownikowi żałują 2 złote podwyżki. A jak dadzo to ganiają jak psa bo dostałeś podwyżkę. Siedzą na kamerach kierownicy i obserwują Kowalski stoji bach zdjęcie bo sojusz do ukarania. A kierownicy co jolo sortowni mieli biura jeden byly wojskowy kierownik marny sierzancina to dalej myśli że to wojsko i ludzi ma za nic żenada panie dyrektor. Szczury po rękach biegają warunki ciężkie i zimne. Za najnizsza krajową. Pracownicy otwarcie oczy pozdrawiam pracownik
(2025.11.20)

info

4  
  0
Jak zwykle zapłacą za wszystko mieszkańcy. Nikt nie zostanie ukarany, tak samo jak za brak systemu przeciwpowodziowego. Państwo z dykty!!! Biorą kasę dyrektorzy, prezydenci etc... I kiedy przychodzi do odpowiedzialności to nie odpowiada nikt, może jakiś Kowalski się znajdzie.. To że ZUO nie mialo systemu przeciwpożarowego połączonego ze Strażą Pożarną to powinien być kryminał dla tych co zarządzali firmą i miastem !
Wszyscy won (2025.11.20)

info

1  
  2
Czy to oni bawili się zapałkami?
Medium (2025.11.20)

info

2  
  0
To ile wcześniej było pożarów, skoro ostatni miał miejsce 25.10.2025?
Ciotka Irena (2025.11.21)

info

2  
  0