UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brygada!, uśmiechnijcie się, a później na żurek z ziobro i drugie danie z rosnącego bezrobocia, a na deserek 20 gospodarka świata. Jest cudownie i fajnie, a będzie jeszcze lepiej. Każdemu życzę zdrowia, a szczególnie tego onkologicznego, bo jak nie daj Boże zdrowie nie dopisze, to zapisy już na przyszły rok.
Uśmiechnięty od ucha do ucha