Wybrany wątek opinii
Raptem 5 zł więcej ale i tak mniej jak np. w Ostródzie i innych miejscowościach z naszego elbląskiego regionu. Trzeba segregować a nie tylko wyrzucać wszystko jako zmieszane. No i ten gruz i opony i farby notorycznie podrzucane pod śmietniki.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@okkj - Nie 5xl, a 5zl od osoby, czylu u mnie 20zl miesiecznie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
U mnie 30 zł, ale już dawno podwyżki nie było. Poza tym nie martwię się o odpady inne, bo opony oddałam do ZUO za darmo, stare farby oddałam za darmo, to skoro tak to funkcjonuje to mogę te 30 zł więcej zapłacić. Za same opony, jak chciałam zostawić u oponiarzy to mi krzyknęli 25 zł za 1 szt. , czyli 200 za kpl.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0