UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to jest wiocha zabita dechami... - ''jaki prezydent takie i miasto''... a zarząd za karę dostanie pewnie kasę na podwyżkę i koniecznie premię na święta a co tam się przejmować ludność zapłaci.


Anuluj