UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Raptem 5 zł więcej ale i tak mniej jak np. w Ostródzie i innych miejscowościach z naszego elbląskiego regionu. Trzeba segregować a nie tylko wyrzucać wszystko jako zmieszane. No i ten gruz i opony i farby notorycznie podrzucane pod śmietniki.

okkj