UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli ja mieszczę moje śmieci w pojemniku, a mój sąsiad zapełni pojemnik i dodatkowo wystawi 3 wory śmieci - to dlaczego mam płacić tyle samo (oba pojemniki 120L). Zostawcie mu te 3 wory, a nie wszystko zabieracie.


Anuluj