UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno, ale co mają powiedzieć ci co przed domem nie mają śmietników, ani skrzynki na listy po kilkunastu latach zamieszkiwania. Czyli my naiwni płacimy za nich.


Anuluj