UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trudno, ale co mają powiedzieć ci co przed domem nie mają śmietników, ani skrzynki na listy po kilkunastu latach zamieszkiwania. Czyli my naiwni płacimy za nich.
Trudno, ale co mają powiedzieć ci co przed domem nie mają śmietników, ani skrzynki na listy po kilkunastu latach zamieszkiwania. Czyli my naiwni płacimy za nich.