69
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląg na mapie przemysłowej Polski miał znaczenie do końca lat 70.Teraz to wiocha z tramwajami, a wizytówką były sklep mięsny z oknami zabitymi dechami na rogu 1 Maja - Plac słowiański i z placem zarośniętym chaszczami koło dawnego kina Syrena !
tyle (2025.11.13)

info

6  
  1
Sami ich wybieraliscie, no to macie.
(2025.11.13)

info

6  
  1
Nasze anomalia.. mleko tańsze od wody, śmieci droższe od mleka I wciąż te same schody, dokąd płynie ta rzeka ?
(2025.11.13)
We Wrocławiu jest znacznie cieplej niż na północy stad mniejsze zużycie energii cieplnej, tutaj płacimy za energie zakontraktowana lub zużyta ( cokolwiek jest wyższe)
wroclawianin (2025.11.13)
Można zacząć oszczędzać zaprzestając finansowania z budżetu miasta opłat za scenę i jarmark p. Owsiaka. WOŚP jest bardzo zamożną fundacją i w czasach kryzysu jeśli chce robić imprezę niech płaci za wynajem jak wszyscy. Jeśli miasto płaci za wynajem sali i występy na dni papieskie też miasto może przestać płacić za to, bo to nasze mieszkańców podatki. Jeśli jest kryzys najpierw rezygnuje się z tzw. rozrywek.
(2025.11.13)

info

6  
  1
@wroclawianin - To tylko teoria. Zużyłem mniej ciepła a i tak zapłąciłem więcej
(2025.11.13)
Może porównajcie się z Berlinem, studzienek nie ma kto wypoziomować, ubytków w jezdni porządnie uzupełnić....
(2025.11.13)
Jeszcze czerwona fala....
(2025.11.13)

info

5  
  0
pomnóż te 5 zł przez ilość mieszkańców i przez 12 miesięcy
(2025.11.13)
Chętnie byśmy to zrobili, ale niestety po wypłaceniu pensji i nagród kadrze zarządzającej nawet na to brakuje środków
dyrekcja (2025.11.13)