A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).
Skąd się wzięła cena 300zł? Jak z publicznych pieniędzy to nagle cena wzrasta ponad dwukrotnie?! Toż to rozbój w biały dzień. Na stronie biznesu widać, że w pakiecie można kupić 45 min za 140 złotych.
Proszę by osoby krytykujące napisały swój projekt, który zadowoli WSZYSTKICH ELBLĄZAN, można się wykazać. Widocznie jest takie zapotrzebowanie, zrozumieją to tylko rodzice chorych dzieci lub rodziną starszych, która potrzebuje takich terapii
@Elblągue - Tak głosował suweren
@Ocochodzi - Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi... ja osobiście nie neguję potrzeby badań i leczenia logopedycznego, czy neurologopedycznego, bo to bardzo pilny i ważny temat, tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone. Właściciel prywatnej firmy składa projekt w BO sam wskazując swoją firmę, aby to wykonywała, no to od razu nie jest etyczne. Inwestycja ogólnomiejska to taki twór, który ma służyć obywatelom całego miasta na lata, wiec to się po prostu nie spina! Jeszcze jak stwierdzono ma być zakwalifikowanych tylko 50 osób, więc ja rozumiem, że i dzieci i osób starszych i średnich wiekowo.... za 600tysięcy naprawdę można zrobić więcej :(
A moze ktos ma po prostu 800 numerów PESEL i adresów i sie nimi rok w rok posługuje?
tak jak w poprzednim roku
To już wiadomo dlaczego ta pani tak nachalnie namawiała do zagłosowania na jej projekt !!!!!
Zagłosowałam na ten projekt, sama, bez niczyjej namowy, bo wiem, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa. Skoro nie ma szans, zeby uzyskać taką pomoc w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, terapia prywatna nie jest dostępna finansowo dla każdego, a potrzeby w zakresie wsparcia logopedycznego wsród najmłodszych dzieci, ale także nastolatków i dorosłych są ogromne. Jestem nauczycielem w przedszkolu, dzieci bez wady wymowy można policzyć na palcach. Takze ogromnie mnie cieszy chęć wsparcia.
Takie cos może być dla 50 osób, a boisko dla Szkoły Podstawowej 23 nie może być, bo całe miasto tam nie mogłoby korzystać. Aaaa ale plac zabaw w innej szkole* może być. *-lepszej, poprawnej władzy; )