UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ocochodzi - Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi... ja osobiście nie neguję potrzeby badań i leczenia logopedycznego, czy neurologopedycznego, bo to bardzo pilny i ważny temat, tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone. Właściciel prywatnej firmy składa projekt w BO sam wskazując swoją firmę, aby to wykonywała, no to od razu nie jest etyczne. Inwestycja ogólnomiejska to taki twór, który ma służyć obywatelom całego miasta na lata, wiec to się po prostu nie spina! Jeszcze jak stwierdzono ma być zakwalifikowanych tylko 50 osób, więc ja rozumiem, że i dzieci i osób starszych i średnich wiekowo.... za 600tysięcy naprawdę można zrobić więcej :(

#NieGłosowałamNaTo!