Wybrany wątek opinii

Skoro panstwo nie zabezpiecza obywateli w lecznictwo a NFZ to tragedia więc trzeba łapać się takich metod, proste
(2025.11.13)
Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).
Dramat. (2025.11.13)
Powrót do komentarzy