Wybrany wątek opinii
Skoro panstwo nie zabezpiecza obywateli w lecznictwo a NFZ to tragedia więc trzeba łapać się takich metod, proste
Do moderacji
Odpowiedz
10
26
Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).
Do moderacji
Odpowiedz
14
0