UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zagłosowałam na ten projekt, sama, bez niczyjej namowy, bo wiem, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa. Skoro nie ma szans, zeby uzyskać taką pomoc w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, terapia prywatna nie jest dostępna finansowo dla każdego, a potrzeby w zakresie wsparcia logopedycznego wsród najmłodszych dzieci, ale także nastolatków i dorosłych są ogromne. Jestem nauczycielem w przedszkolu, dzieci bez wady wymowy można policzyć na palcach. Takze ogromnie mnie cieszy chęć wsparcia.