UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zagłosowałam na ten projekt, sama, bez niczyjej namowy, bo wiem, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa. Skoro nie ma szans, zeby uzyskać taką pomoc w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, terapia prywatna nie jest dostępna finansowo dla każdego, a potrzeby w zakresie wsparcia logopedycznego wsród najmłodszych dzieci, ale także nastolatków i dorosłych są ogromne. Jestem nauczycielem w przedszkolu, dzieci bez wady wymowy można policzyć na palcach. Takze ogromnie mnie cieszy chęć wsparcia.