Wybrany wątek opinii
Zagłosowałam na ten projekt, sama, bez niczyjej namowy, bo wiem, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa. Skoro nie ma szans, zeby uzyskać taką pomoc w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, terapia prywatna nie jest dostępna finansowo dla każdego, a potrzeby w zakresie wsparcia logopedycznego wsród najmłodszych dzieci, ale także nastolatków i dorosłych są ogromne. Jestem nauczycielem w przedszkolu, dzieci bez wady wymowy można policzyć na palcach. Takze ogromnie mnie cieszy chęć wsparcia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
12
Ale dlaczego moim kosztem?
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Niby jak? Każdy miał prawo zagłosować i zgodnie z zasadami wygrał projekt z najwiekszą liczbą głosów. I każdy mógł zgłosić swoją propozycję... ale najlepiej nic nie robić i anonimowo krytykować w internecie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
12