Wybrany wątek opinii

Proszę by osoby krytykujące napisały swój projekt, który zadowoli WSZYSTKICH ELBLĄZAN, można się wykazać. Widocznie jest takie zapotrzebowanie, zrozumieją to tylko rodzice chorych dzieci lub rodziną starszych, która potrzebuje takich terapii
Ocochodzi (2025.11.13)
@Ocochodzi - Ty chyba nie rozumiesz o co chodzi... ja osobiście nie neguję potrzeby badań i leczenia logopedycznego, czy neurologopedycznego, bo to bardzo pilny i ważny temat, tylko sposób w jaki zostało to przeprowadzone. Właściciel prywatnej firmy składa projekt w BO sam wskazując swoją firmę, aby to wykonywała, no to od razu nie jest etyczne. Inwestycja ogólnomiejska to taki twór, który ma służyć obywatelom całego miasta na lata, wiec to się po prostu nie spina! Jeszcze jak stwierdzono ma być zakwalifikowanych tylko 50 osób, więc ja rozumiem, że i dzieci i osób starszych i średnich wiekowo.... za 600tysięcy naprawdę można zrobić więcej :(
#NieGłosowałamNaTo! (2025.11.13)
Powrót do komentarzy