UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).

Dramat.

Anuluj