UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).
Dramat.
Do tego jeszcze stawķa okropnie zawyżona, na stronie placówki kupując konsultacje w pakiecie za jedną płaci się 140(!) złotych, a tutaj nagle 300 (!!!).
Dramat.