53
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zbadac te glosy
(2025.11.13)

info

8  
  0
Ten BO to komuna w czystej postaci.
(2025.11.13)

info

2  
  1
Tego typu terapię: logopedia, treningi umiejętności społecznych, biofeedback, itd. , są bardzo potrzebne. Pomagają dzieciom, osobom dorosłym (po udarach, zabiegach, operacjach, wypadkach, chorobach, zaniedbania z dzieciństwa, brak dostępności usług). Na NFZ czeka się często minimum rok. Ktoś kto świadczy te usługi miał dobry pomysł na wsparcie osób w potrzebie, a jednocześnie daje pracę innym specjalistom i pokazuje jak to jest ważne. ALE 300 zł za taką terapię i to jeszcze w Elblągu to jest naprawdę drogo. W większych miastach są to koszty od ok.150-180 zł. Także realizacja, pomysł, wsparcie super, ale cena NIE. Za 300 zł dwie godziny TAK.
...) (2025.11.13)

info

4  
  2
Ale dlaczego moim kosztem?
(2025.11.13)
Składałam wniosek na dziecko, żeby zostałe objęte terapią logopedyczną. W artykule zapomniano wspomnieć, ze decydowała kolejność zgłoszeń (składaliśmy w dzień rozpoczęcia zbierania chętnych na terapię). Niestety nie dostałyśmy się. Myślę, ze dzieci, które juz uczestniczyły w prywatnych zajęciach logopedycznych w tejże firmie, przeszły na projekt z budżetu obywatelkiego. Także miejsc już nie było, zanim się pojawiły..300 zł za godzinę terapii to cena bardzo wysoka. W Elblągu srednia cena to 150 zł. Wiem, bo korzystamy cały czas z terapii, tyle, ze gdzie indziej. Wszystko bardzo niejasne w dostaniu sie do projektu.
(2025.11.13)

info

13  
  1
Niby jak? Każdy miał prawo zagłosować i zgodnie z zasadami wygrał projekt z najwiekszą liczbą głosów. I każdy mógł zgłosić swoją propozycję... ale najlepiej nic nie robić i anonimowo krytykować w internecie.
(2025.11.13)
czy tu czaem jakiś sąd albo inny wojewoda nie powonien tego unieważnić? jak tak dalej pójdzie to ktooś zgłosi projekt 0,5 mln na premie dla urzednikow i to przejdzie, bo sami z rodzinkami zaglosuja.
(2025.11.13)

info

9  
  0
Ustawka i skandal. Pewnie znajoma / rodzina kogoś z Urzędu Miasta. Gdzie można złożyć zawiadomienie o przekręcie ? Z naszych pieniędzy takie rzeczy ! Nie pozwolę !!! Trzeba wszystkie media wzruszyć #tematdlauwagi
Edekk (2025.11.14)

info

11  
  2
Jeden wielki przekręt.
(2025.11.14)

info

3  
  0
Wszyscy tylko nie Pani Olechnowicz. Mała wiedza i wciskanie ludziom wspaniałych metod wartych tysiące gdzie inny logopeda ćwiczeniami wyciąga dzieciaka. Kasa kasa kasa. Pani już podziękujemy. Ps. Za przytulenie takiej kasy może Pani zakupi nowe paluszki dla dzieciaków. 😅
Nie pozdrawiam (2025.11.14)

info

3  
  0