UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - Serio? W TVRepublika ścieku to masz dopiero cenzurę. Śmiechu warte. Same brednie i kłamstwa na Pana premiera. Bardzo dobrze że Portel ma regulamin na pisowców i te brednie ich usuwa. Brawo Portel
@Polexit - Serio? W TVRepublika ścieku to masz dopiero cenzurę. Śmiechu warte. Same brednie i kłamstwa na Pana premiera. Bardzo dobrze że Portel ma regulamin na pisowców i te brednie ich usuwa. Brawo Portel