UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polexit - Serio? W TVRepublika ścieku to masz dopiero cenzurę. Śmiechu warte. Same brednie i kłamstwa na Pana premiera. Bardzo dobrze że Portel ma regulamin na pisowców i te brednie ich usuwa. Brawo Portel


Anuluj