UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż zyje się wolno, spokojnie jak na wsi, w zależności kto lubi takie zycie, kiedyś Elbląg życiem tętnił jak miasto ! Starówka pusta i kima snem starca, młodzież wyjezdza w poszukiwaniu godnej pracy, a starsi wegetują pomalutku


Anuluj