UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu chyba najlepiej żyje się emerytom, wszędzie blisko. Na działkę, do kościoła, sklepu, przychodni, szpitala, na cmentarz.


Anuluj