UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu chyba najlepiej żyje się emerytom, wszędzie blisko. Na działkę, do kościoła, sklepu, przychodni, szpitala, na cmentarz.
W Elblągu chyba najlepiej żyje się emerytom, wszędzie blisko. Na działkę, do kościoła, sklepu, przychodni, szpitala, na cmentarz.