UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żyje się różnie, zależnie od wieku, portfela i zdrowia. Do matury jest ok, potem naturalnie wyjeżdżamy po naukę i wracamy na spokojną emeryturę po 60 - tce. No chyba, że trafi nam się fucha posła do Sejmu z PiS. Dwadzieścia parę lat nic nie robienia, tylko se siedzimy nie odzywając się bez pytania w Sejmie w Warszawie. Od czasu do czasu do Elbląga na 1 Maja 2 do Biura, byle tylko telefonu nie podnosić i tak jakoś bez stresowo.