UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cóż zyje się wolno, spokojnie jak na wsi, w zależności kto lubi takie zycie, kiedyś Elbląg życiem tętnił jak miasto ! Starówka pusta i kima snem starca, młodzież wyjezdza w poszukiwaniu godnej pracy, a starsi wegetują pomalutku