UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po przekopie to się ruszyło. Brawo Jaro 😂 Ale tak na serio, dzieje się, coraz więcej się dzieję jest progres. Tak trzymać panowie i panie w ratuszu
Po przekopie to się ruszyło. Brawo Jaro 😂 Ale tak na serio, dzieje się, coraz więcej się dzieję jest progres. Tak trzymać panowie i panie w ratuszu