UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po przekopie to się ruszyło. Brawo Jaro 😂 Ale tak na serio, dzieje się, coraz więcej się dzieję jest progres. Tak trzymać panowie i panie w ratuszu


Anuluj