42
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mama Karoliny - To prawda, sygnalizacja w tym miescie jest tragiczna, np na skrzyzowaniu Armii Krajowej i 12 Lutego jest makabra. trzeba czekac 10min. zeby przejsc na połowę ulicy, potem następne 10min. zeby przejsc na drugą stronę ulicy, nie ma w tym żadnej logiki.
(2025.11.12)
Motorówka, nakrętka i ćwierk celowo zablokowali budowę portu aby miasto się nie rozwijało. To szkodnicy z KO wschodniego pochodzenia.
Chester (2025.11.12)
A ta firma, to z skąd? 🤦 Coś w stylu TVP w likwidacji ( gospodarność wywalając 3 mld) ? A może prosto z Tusk Vision Network?
(2025.11.12)

info

3  
  1
Bieda, bezrobocie, nie ma pracy za porządne pieniądze, układy i koligacje rodzinne, partyjne na każdym szczeblu, brak inwestycji m. in. portu, zakładów pracy spoza Elbląga, pożal się Boże komunikacja miejska, drogie czynsze, korki, infrastruktura pod psem, niedbałość o zabytki, brudne powietrze i wredni ludzie, mnóstwo konfidentów. Wciąż rządzi ten sam czerwony układ. Tu lepiej nie będzie. Miasto dobre tylko dla emerytów. Żadnych perspektyw. Nic dziwnego że ludzie stąd uciekają.
Upadłe miasteczko (2025.11.12)

info

19  
  3
Tak!!! Nie ma sandry.
(2025.11.12)
W Elblągu ludzie żywią się nienawiścią
Tak to widzę (2025.11.13)

info

2  
  6
@okkj - Wystarczy spojrzeć na Elbląg i zobaczyć ich kompetencje hahah
(2025.11.13)
@Chester - To ty nie po linii partyjnej? Przecież Ci Oni to z zachodniego pochodzenia, coś ci się pomyliło?
(2025.11.13)
@Beka - Oj ..... Płaczesz?
Ytran (2025.11.13)
Porządek publiczny i bezpieczeństwo w Elblągu to żenada. Każdego dnia szczególnie w dni wolne i świąteczne ul. Słoneczna vis a vis Sklepu „B…S” od otwarcia, stała grupa pielgrzymujących z okolic Patoli ma uliczny Bar, żłopie alkohol, głośny gardłowy bełkot, wokoło szalet i śmietnisko. Ponad 3 lata działań Policji i bezczynnych władz miasta, efekt jest taki, że Patole mają prawo demolować życie mieszkańców. Mieszkańcy nie mają prawa.
(2025.11.13)

info

1  
  0