UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że za internet pisowskich trolli, uczciwie pracujący Polacy muszą płacić. To się nazywa oszustwo. Uczciwy jest dla PIS, wołem roboczym. Nie mają do pracujących żadnego szacunku. Pracujący to wróg PIS, bo nepracujących kocha, gdyż głosują za ochłapy.