UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Film fajnie zrobiony, profesjonalnie. Szkoda tylko tych którzy przyjadą, rozczarują sie bo tu nie jest tak podkoloryzowane jak na filmie. Byłoby fajnie gdyby władze postawiły na turystykę więcej włożyły w to siły i zaangażowania. Tu nawet trudno kupić jakąś pamiątkę z Elbląga.