UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że za internet pisowskich trolli, uczciwie pracujący Polacy muszą płacić. To się nazywa oszustwo. Uczciwy jest dla PIS, wołem roboczym. Nie mają do pracujących żadnego szacunku. Pracujący to wróg PIS, bo nepracujących kocha, gdyż głosują za ochłapy.


Anuluj