31
09.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wielkie gratulacje dla realizatorów i promocji UM. Obejrzałem z nadzieją i... jest nowocześnie. Szybko, dużo ruchu, informacje zasybnalizowane. Jako elblążaninowi, po pierwszym obejrzeniu, umknęło mi wiele informacji. Czy ktoś, kto nigdy nie widział Elbląga coś wyciągnie z tego filmu? Poza jakimś kosciołem i dziwnej historii o łopacie, wątpię. Ale film fajny.
MarekZ (2025.11.11)

info

0  
  2