UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Film fajnie zrobiony, profesjonalnie. Szkoda tylko tych którzy przyjadą, rozczarują sie bo tu nie jest tak podkoloryzowane jak na filmie. Byłoby fajnie gdyby władze postawiły na turystykę więcej włożyły w to siły i zaangażowania. Tu nawet trudno kupić jakąś pamiątkę z Elbląga.