Wybrany wątek opinii
Piękny film, super ujęcia Elbląga wszystko tak precyzyjnie skomponowane, Gratulacje
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@rdzenna elblążanka - a Portugalczycy zamówili jakąś produkcje promocji ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@makietę pontonu - pomylono się. Zanim pomyślano, gdzie to jest, mogli zobaczyć na statku replikę bursztynowego stadionu i skojarzono z Gdańskiem. A później okazało się, że to Elbląg, nie ma żadnego stadionu jak w Portugalii, nie ma oświetlonego lotniska wieczorem z którego startowali spadochroniarze. A jakby chcieli se nakręcić filmik wysoczyzny to nie jeździ kolejka nadzalewowa - na stojaka piechotą 40 km. Ale było już za pozno
Do moderacji
Odpowiedz
0
3