A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pisiowaci "uczciwi inaczej" oddajcie ukradzione będzie żyło się lepiej uczciwym
@Młody Adept - Myli Pan fakty - owo stwierdzenie należało do SSA Michał Bober którego nagrałem sporządzają protokół z obrad Komisji który następnie przekałem mediom. Ja przed prrzerwą ktorą Sędzia zaplanował poprosiłem o wydanie elektronicznych protokołów z komisji obwodowych żeby je policzyć samemu - cała komisja łącznie z Panem Sędziom głosowała przeciwko. Byliśmy zmęczeni to fakt ale to nas nie zwalniało z obowiązków i dlatego uważam że stan sędziowski co do zasady jest całkwoicie amoralny ponieważ protest wyborczy jaki złożyłem został oddalony. W II Turze na moj wniosek liczono głosy na III sposoby - ja na arkuszu kalkulacyjnym w laptopie w systemie PKW i na ręcznym arkuszu papierowym. Wyniki trzech metod się zgodziły i każdy mógł spokojnie podpisać protokół wyboru Witolda Wróblewskiego na Prezydenta Elbląga. Generalnie coś Panu świata tyle że nie do taktu To nagranie nie było pierwszym moim nagraniem z takiej akcji ani ostatnim ale akurat to słyszała cała Polska i stało się jednym z najgłośniejszych nagrań tamtego okresu. Głośniejsze było tylko Referendum i jakby co to byłem jednym z 11 ludzi którzy je zainicjowali. Jeszce coś ?
A swoją drogą to fajny sposób na wypranie gotówki.
"A swoją drogą to fajny sposób na wypranie gotówki. " - pomyliłeś organizacje, niestety to nie Owsiak pierze, bo byście go z fanfarami w ówczesnym TVP, przez te nędzne 8 latek wsadzili, jako mobilizację i wzrost morale dla swoich wyborców. Może nawet święto narodowe ogłosili z tego powodu, a tu co? NIC.
Mój drogi nie rozumiesz, ,, ,, kwoty ze zbiórki mozna rozdysponować legalnie na wynagrodzenia - po necie krązy fotka uchwaly WOŚP usalajaca w latacg 90 tych wynagrodzenie dla żony Owsiaka na poziomie 7 lub 9 tyś złotych.... Nie chodzi o przestępstwo ale o racjonalne wydatkowanie środków publicznych. Co do zaady albo coś robimy SPOŁECZNIE albo ZAWODOWO. Każdy moze wybrać ale WOŚP wydaje się być legalnym sposobem na prywatyzowanie publicznych pieniedzy - to samo w Elblagu od lat robi ESWIP prowadząc Dom Pod Ciseme i legalnie wydając publiczne środki na wynagrodzenia ktore raport NIK uznał za naruszające ustawę kominową. Nie chodzi o legalność działania ale o jasne pokazanie co ile kosztuje i kto ile z tego kasuje.
Znów ten sam cyrk.. ja i fajerwerki w sylwestra to zwyrole i biedne zwierzęta Ale światełko do nieba i fajerwerki to już spoko zwierzęta wiedzą że to Jurek i się nie boją
Posłuchajcie tego: " PROF. GRAŻYNA CICHOSZ | JAN POSPIESZALSKI ROZMAWIA #151 "... a nie trzeba będzie organizować większości WOŚP - spadnie przyczyna zatruwania naszych organizmów. Przekażcie dalej, podziękujecie później.
Ja tam Jurkowi chyba współczuję - jak się okazuje od lat zresztą - być może to nie jego gra - w sensie, że nie tylko on, ale cała ekipa byłych z WSI i okolic oraz dawni ziomusie jego ojca wiszą na tej kasie. Juras niby chciał przecież się wycofać, zrezygnować - nie pozwolono mu na to. Ciekawe, ale patrząc na finanse... cóż... szkoda takiego pięknego symbolu, jakim Była WOŚP na pocz. lat '90 :(... niestety, delikatnie mówiąc, coś dziwnego dzieje się cały czas w tym kraju - wciąż jest pod okupacją :(.... tylko jaką? :O
@Kat na patologię - Rozumiem, że "antyzwyrol" nie jada mięsa świnek, krówek, kurek, kurczaczków i jeszcze by tu dużo wymieniać, w butach ze skóry nie chodzi o kurtkach ze skóry nie wspomnę, czy może te zwierzątka są gorsze choć na rzeź idą masowo?. A może kat sam jest i...
@Młody Adept - Serio ? To ten Mariusz Lewandowski ? Oszust ?