65
07.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Precz z Jurasem prywaciarzem i PO-litykierem.
(2025.11.07)
Szkoda czasu na komentowanie, nieprzychylne komentarze dla wyznawców KK i partii sprzymierzonej, a właściwie podległej są blokowane, mimo że nie zawierały słów ani treści obraźliwych.
(2025.11.07)

info

7  
  2
Znowu będą walić PO rogach ?....
(2025.11.07)

info

7  
  2
Orkiestra znowu będzie doić owce PO i tej całej koalcyji.
(2025.11.07)
Ludzie są bardziej hojni w styczniu niż w maju czy lipcu.
)) (2025.11.07)
Mój drogi to że wrzucasz do puszki Swoje pieniądze to rzecz Twoja a to że akcje nagłaśnia Telewizja Publiczna i Polskie Radio utrzymywane z moich podatków - już nie. To że wolontariusze zbierają kasę jest fajne ale to że z tej kasy / lub z zysków dzięki niej wygenerowanym/ opłaca się psychodeliczne festiwale o zabarwieniu politycznym w jak najgorszym tego słowa znaczeniu już nie. Proponuje poczytać Uzasadnienie Wyroku WOŚP przeciwko Wielgucki i kilka sprawozdań WOŚP a pytania pojawią się same. Na moje pytania Pan Krauze rok temu nie umiał odpowiedzieć ponieważ w sprawozdaniu są koszty organizacji akcji a sztab w Elblągu nie dostał nic poza gadżetami reklamowymi. Jestem Rakiem nie Baranem i jak ktoś mnie olewa / a WOŚP zaprosiłem do debaty w Elblągu dotąd nie mam odpowiedzi / to ja olewam jego. Człowiek uczciwy nie ucieka od pytań - szmodaki oszuści i złodzieje tak.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - To kwestia do przemyślenia, już nikt nie czyta tych farmazonów.
(2025.11.07)
@MariuszLewandowski-Fc - To Pan jest tym Mariuszem Lewandowskim, który jako członek Komisji Wyborczej w Elblągu przyznał, że nie liczył należycie wszystkich głosów "bo byliśmy już zmęczeni" i stwierdził, że skoro zostało ileś głosów jeszcze do sprawdzenia, a nie chciało się sprawdzać, to wymyślił, że zgodnie z dotychczas wyliczoną proporcją rozdzielą głosy tak, jak wskazuje tendencja, bez faktycznego sprawdzenia kart do głosowania? Czy to tylko zbieżność nazwisk?
Młody Adept (2025.11.07)
Jaki koszt ponosi miasto na tą propagandę owsikową??
(2025.11.07)
za darmo wszystko jest, owsiak krol życia
(2025.11.07)