A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz z Jurasem prywaciarzem i PO-litykierem.
Szkoda czasu na komentowanie, nieprzychylne komentarze dla wyznawców KK i partii sprzymierzonej, a właściwie podległej są blokowane, mimo że nie zawierały słów ani treści obraźliwych.
Znowu będą walić PO rogach ?....
Orkiestra znowu będzie doić owce PO i tej całej koalcyji.
Ludzie są bardziej hojni w styczniu niż w maju czy lipcu.
Mój drogi to że wrzucasz do puszki Swoje pieniądze to rzecz Twoja a to że akcje nagłaśnia Telewizja Publiczna i Polskie Radio utrzymywane z moich podatków - już nie. To że wolontariusze zbierają kasę jest fajne ale to że z tej kasy / lub z zysków dzięki niej wygenerowanym/ opłaca się psychodeliczne festiwale o zabarwieniu politycznym w jak najgorszym tego słowa znaczeniu już nie. Proponuje poczytać Uzasadnienie Wyroku WOŚP przeciwko Wielgucki i kilka sprawozdań WOŚP a pytania pojawią się same. Na moje pytania Pan Krauze rok temu nie umiał odpowiedzieć ponieważ w sprawozdaniu są koszty organizacji akcji a sztab w Elblągu nie dostał nic poza gadżetami reklamowymi. Jestem Rakiem nie Baranem i jak ktoś mnie olewa / a WOŚP zaprosiłem do debaty w Elblągu dotąd nie mam odpowiedzi / to ja olewam jego. Człowiek uczciwy nie ucieka od pytań - szmodaki oszuści i złodzieje tak.
@MariuszLewandowski-Fc - To kwestia do przemyślenia, już nikt nie czyta tych farmazonów.
@MariuszLewandowski-Fc - To Pan jest tym Mariuszem Lewandowskim, który jako członek Komisji Wyborczej w Elblągu przyznał, że nie liczył należycie wszystkich głosów "bo byliśmy już zmęczeni" i stwierdził, że skoro zostało ileś głosów jeszcze do sprawdzenia, a nie chciało się sprawdzać, to wymyślił, że zgodnie z dotychczas wyliczoną proporcją rozdzielą głosy tak, jak wskazuje tendencja, bez faktycznego sprawdzenia kart do głosowania? Czy to tylko zbieżność nazwisk?
Jaki koszt ponosi miasto na tą propagandę owsikową??