65
07.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bardzo słabe - To faktycznie bardzo słabe więc informuję Szanownego Pana że teza iż jestem oszustem narusza moje dobra osobiste ma Pan zatem 24 godzinu na to by moje oszustwo udowodnić lub za pomówienie mnie w poście pod tą publikacją przeprosić. Jest 08-11-2025 godzina 6-45.Jeśli za 24 nie znajdę dowodu iż kogoś oszukałem lub przeprosin zostanie Pan namierzony przez pracowników Wydziału Cybeprzestępczości KW Policji w Olsztynie i za jakieś poł roku stanie Pan przed sądem gdzie stanie Pan przed podobnym wyborem tyle że wtedy to już będzie Pana kosztowało. Kilku ludzi ma do opublikowania zaległe przeprosiny ale ponieważ jakoś mi na tym nie zależy dotąd nie zawiadamiam Wydziału Wykonywania Orzeczeń o braku realizacji wyroków ale chyba pora ten stan zmienić. Czas start...
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.08)
Sezon na Owsiaka się zaczął. Przeciwnicy najczęściej stare dziady będą wklejać stare, ciągle te same komentarze, które piszą od lat. Zwolennicy będą bronić WOŚP i Owsiaka. Sezon skończy się 26 stycznia 2026r. Orkiestra zagra i zapadnie cisza. Polska stoi do góry nogami. Owsiak lewak, resortowe dziecko na wolności a patriotę Ziobrę do więzienia na 25 lat chcą wysłać. To nie może być. To trzeba zmienić. Rewolucja powinna wybuchnąć. Nawrocki, Braun i Bąkiewicz to polska nadzieja na normalny kraj.
Czy (2025.11.08)
@Czy - kto i czym cie karmi że takie plewy produkujesz?
nielubiekaczek (2025.11.08)
Za POmyłki nigdy na nic nie ma
Kat na patologię (2025.11.08)
@Ból d... pismanów - Nie jestem za PiS a Jurka mam za oszusta
Xxxl (2025.11.08)
@Czy - Jak złodziej może być patriotą? To cynik i miekiszon
(2025.11.08)
@Xxxl - Nie chcesz, nie wspieraj i tyle. Nie udowadniaj ludziom że oszustem, bo dla mnie nim nie jest. Po co ciągle tu miauczysz kombinując by ludzie ci uwierzyli. Siedź sobie po prostu w finał orkiestry w domu i tyle, pozwól bawić się innym. Mamy w końcu wolność chyba? Nawet od takich jak TY też
(2025.11.08)
Całkowicie się zgadzam kto chce niech płaci. Nikt nikomu nie powinien zabraniać tego, że chce oddać swoje pieniądze jakiemukolwiek cwaniakowi. Ale swoje, nie moje z podatków, a takie wydają miasta i państwo.
(2025.11.08)
A jak z moich (może i twoich) podatków państwo wydaje miliardy na te pomysły wyborcze by zapewnić ciągłą wygraną jakiegoś tam cwaniackiego PIS, to już dla Ciebie jest ok?
(2025.11.08)
Kolega z postu powyżej doskonale rzecz ujął - WOŚP korzysta z ogromnego bezpłatnego wsparcia publicznego i w tym zakresie to jest temat dyskusji publicznej. Jeśli mam płacić za zabawę innych to mam prawo zaprotestować i w skrócie o to chodzi - wydatki WOŚP to festiwale dla wybranych połączone z indoktrynacją polityczną i światopoglądową. Wolność nie polega na tym że wszyscy pracujemy żeby kilku wybranych mogło się zabawić, ,, ,Coś pomyliłem czy to dość jasny wywód > ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.08)