UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mój drogi nie rozumiesz, ,, ,, kwoty ze zbiórki mozna rozdysponować legalnie na wynagrodzenia - po necie krązy fotka uchwaly WOŚP usalajaca w latacg 90 tych wynagrodzenie dla żony Owsiaka na poziomie 7 lub 9 tyś złotych.... Nie chodzi o przestępstwo ale o racjonalne wydatkowanie środków publicznych. Co do zaady albo coś robimy SPOŁECZNIE albo ZAWODOWO. Każdy moze wybrać ale WOŚP wydaje się być legalnym sposobem na prywatyzowanie publicznych pieniedzy - to samo w Elblagu od lat robi ESWIP prowadząc Dom Pod Ciseme i legalnie wydając publiczne środki na wynagrodzenia ktore raport NIK uznał za naruszające ustawę kominową. Nie chodzi o legalność działania ale o jasne pokazanie co ile kosztuje i kto ile z tego kasuje.
MariuszLewandowski-Fc