UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"A swoją drogą to fajny sposób na wypranie gotówki. " - pomyliłeś organizacje, niestety to nie Owsiak pierze, bo byście go z fanfarami w ówczesnym TVP, przez te nędzne 8 latek wsadzili, jako mobilizację i wzrost morale dla swoich wyborców. Może nawet święto narodowe ogłosili z tego powodu, a tu co? NIC.