Wybrany wątek opinii

Znów ten sam cyrk.. ja i fajerwerki w sylwestra to zwyrole i biedne zwierzęta Ale światełko do nieba i fajerwerki to już spoko zwierzęta wiedzą że to Jurek i się nie boją
Kat na patologię (2025.11.07)
@Kat na patologię - Rozumiem, że "antyzwyrol" nie jada mięsa świnek, krówek, kurek, kurczaczków i jeszcze by tu dużo wymieniać, w butach ze skóry nie chodzi o kurtkach ze skóry nie wspomnę, czy może te zwierzątka są gorsze choć na rzeź idą masowo?. A może kat sam jest i...
(2025.11.08)
a co na to lekarze ??
??? (2025.11.09)
Powrót do komentarzy