UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Młody Adept - Myli Pan fakty - owo stwierdzenie należało do SSA Michał Bober którego nagrałem sporządzają protokół z obrad Komisji który następnie przekałem mediom. Ja przed prrzerwą ktorą Sędzia zaplanował poprosiłem o wydanie elektronicznych protokołów z komisji obwodowych żeby je policzyć samemu - cała komisja łącznie z Panem Sędziom głosowała przeciwko. Byliśmy zmęczeni to fakt ale to nas nie zwalniało z obowiązków i dlatego uważam że stan sędziowski co do zasady jest całkwoicie amoralny ponieważ protest wyborczy jaki złożyłem został oddalony. W II Turze na moj wniosek liczono głosy na III sposoby - ja na arkuszu kalkulacyjnym w laptopie w systemie PKW i na ręcznym arkuszu papierowym. Wyniki trzech metod się zgodziły i każdy mógł spokojnie podpisać protokół wyboru Witolda Wróblewskiego na Prezydenta Elbląga. Generalnie coś Panu świata tyle że nie do taktu To nagranie nie było pierwszym moim nagraniem z takiej akcji ani ostatnim ale akurat to słyszała cała Polska i stało się jednym z najgłośniejszych nagrań tamtego okresu. Głośniejsze było tylko Referendum i jakby co to byłem jednym z 11 ludzi którzy je zainicjowali. Jeszce coś ?
MariuszLewandowski-Fc