Wybrany wątek opinii

A swoją drogą to fajny sposób na wypranie gotówki.
(2025.11.07)
"A swoją drogą to fajny sposób na wypranie gotówki. " - pomyliłeś organizacje, niestety to nie Owsiak pierze, bo byście go z fanfarami w ówczesnym TVP, przez te nędzne 8 latek wsadzili, jako mobilizację i wzrost morale dla swoich wyborców. Może nawet święto narodowe ogłosili z tego powodu, a tu co? NIC.
(2025.11.07)
Mój drogi nie rozumiesz, ,, ,, kwoty ze zbiórki mozna rozdysponować legalnie na wynagrodzenia - po necie krązy fotka uchwaly WOŚP usalajaca w latacg 90 tych wynagrodzenie dla żony Owsiaka na poziomie 7 lub 9 tyś złotych.... Nie chodzi o przestępstwo ale o racjonalne wydatkowanie środków publicznych. Co do zaady albo coś robimy SPOŁECZNIE albo ZAWODOWO. Każdy moze wybrać ale WOŚP wydaje się być legalnym sposobem na prywatyzowanie publicznych pieniedzy - to samo w Elblagu od lat robi ESWIP prowadząc Dom Pod Ciseme i legalnie wydając publiczne środki na wynagrodzenia ktore raport NIK uznał za naruszające ustawę kominową. Nie chodzi o legalność działania ale o jasne pokazanie co ile kosztuje i kto ile z tego kasuje.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
Powrót do komentarzy