UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam Jurkowi chyba współczuję - jak się okazuje od lat zresztą - być może to nie jego gra - w sensie, że nie tylko on, ale cała ekipa byłych z WSI i okolic oraz dawni ziomusie jego ojca wiszą na tej kasie. Juras niby chciał przecież się wycofać, zrezygnować - nie pozwolono mu na to. Ciekawe, ale patrząc na finanse... cóż... szkoda takiego pięknego symbolu, jakim Była WOŚP na pocz. lat '90 :(... niestety, delikatnie mówiąc, coś dziwnego dzieje się cały czas w tym kraju - wciąż jest pod okupacją :(.... tylko jaką? :O


Anuluj