UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój drogi nie rozumiesz, ,, ,, kwoty ze zbiórki mozna rozdysponować legalnie na wynagrodzenia - po necie krązy fotka uchwaly WOŚP usalajaca w latacg 90 tych wynagrodzenie dla żony Owsiaka na poziomie 7 lub 9 tyś złotych.... Nie chodzi o przestępstwo ale o racjonalne wydatkowanie środków publicznych. Co do zaady albo coś robimy SPOŁECZNIE albo ZAWODOWO. Każdy moze wybrać ale WOŚP wydaje się być legalnym sposobem na prywatyzowanie publicznych pieniedzy - to samo w Elblagu od lat robi ESWIP prowadząc Dom Pod Ciseme i legalnie wydając publiczne środki na wynagrodzenia ktore raport NIK uznał za naruszające ustawę kominową. Nie chodzi o legalność działania ale o jasne pokazanie co ile kosztuje i kto ile z tego kasuje.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj