36
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Jaka tam pogoda w Moskwie, Iwanie Andriejewiczu ?
Ksiądz Kaszanka (2025.11.04)
@bra - Za PiS wszystko się opłacało. Przekop. Modlin. Izera. Ostrołęka. Cudowne inwestycje chłopców przepalone miliardy złotych w piach. A teraz Wam deficyt nie pasuje. Wzrost PKB, niską inflację podwyżką masła zaklinacie chłopcy zagrożeni odsiadką do 25 lat.
(2025.11.04)
@bra - Paplaj sobie wskaźników ekonomicznych nie zagłuszysz. Musem za Telusem prawda. Musem za telusem i 400 milionowym za grunt bonusem. Dwutygodniowy rząd jak Berkowicz w słuchawkach.
(2025.11.04)
Pustota ludzka nie zna granic. Doinformuj się. Lejesz paliwo z Płocka albo Gdańska gdzie byś nie zajechał. W wyjątkowych sytuacjach psikus i dostaniesz paliwo importowane. Na Shell też z wyjątkiem V-Power dalej paliwo z arabskiego Lotosu. To jak spuścili za bezcen Lotos arabom pozostaje wspierać Orlen.
(2025.11.04)
A skąd ORLEN ma wziąć piniądze jak piniędzy nie ma i nie będzie ???
(2025.11.04)

info

1  
  2
Czy ktoś z komentujących zastanowił się nad opłacalnością inwestycji, bo może Orlen ma rację. PiS był znany z inwestycji na miarę MISIA. I ta inwestycja może też miała być pralnią kradzionych pieniędzy. Mamy przykładowych takich inwestycji całą listę zaczynając od przekopu a kończąc na Ostrołęce.
bfhbf (2025.11.05)

info

1  
  2