UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pustota ludzka nie zna granic. Doinformuj się. Lejesz paliwo z Płocka albo Gdańska gdzie byś nie zajechał. W wyjątkowych sytuacjach psikus i dostaniesz paliwo importowane. Na Shell też z wyjątkiem V-Power dalej paliwo z arabskiego Lotosu. To jak spuścili za bezcen Lotos arabom pozostaje wspierać Orlen.