Wybrany wątek opinii

nie kupuję od orlenu - pisowskiego zagłębia cwaniaków
(2025.11.03)
Teraz jest PeOwski
(2025.11.03)
No, niestety Orlen nie jest peowski nadal jest pisowski i doskonale to wiesz
(2025.11.03)
Obajtek wrócił. Chyba coś przegapiłem.
bra (2025.11.03)
Pustota ludzka nie zna granic. Doinformuj się. Lejesz paliwo z Płocka albo Gdańska gdzie byś nie zajechał. W wyjątkowych sytuacjach psikus i dostaniesz paliwo importowane. Na Shell też z wyjątkiem V-Power dalej paliwo z arabskiego Lotosu. To jak spuścili za bezcen Lotos arabom pozostaje wspierać Orlen.
(2025.11.04)
Powrót do komentarzy