Wybrany wątek opinii
nie kupuję od orlenu - pisowskiego zagłębia cwaniaków
Do moderacji
Odpowiedz
21
77
Teraz jest PeOwski
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
No, niestety Orlen nie jest peowski nadal jest pisowski i doskonale to wiesz
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
Obajtek wrócił. Chyba coś przegapiłem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Pustota ludzka nie zna granic. Doinformuj się. Lejesz paliwo z Płocka albo Gdańska gdzie byś nie zajechał. W wyjątkowych sytuacjach psikus i dostaniesz paliwo importowane. Na Shell też z wyjątkiem V-Power dalej paliwo z arabskiego Lotosu. To jak spuścili za bezcen Lotos arabom pozostaje wspierać Orlen.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0