Wybrany wątek opinii
Za poprzedniego Tuska nic się nie opłacało i teraz mamy powtórkę z rozrywki. Tusk nie potrafi rządzić, POnownie to udowadnia, tylko kłamać i wzniecać nienawiść potrafi, a naiwni dalej mu wierzą.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@bra - Jaka tam pogoda w Moskwie, Iwanie Andriejewiczu ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@bra - Za PiS wszystko się opłacało. Przekop. Modlin. Izera. Ostrołęka. Cudowne inwestycje chłopców przepalone miliardy złotych w piach. A teraz Wam deficyt nie pasuje. Wzrost PKB, niską inflację podwyżką masła zaklinacie chłopcy zagrożeni odsiadką do 25 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@bra - Paplaj sobie wskaźników ekonomicznych nie zagłuszysz. Musem za Telusem prawda. Musem za telusem i 400 milionowym za grunt bonusem. Dwutygodniowy rząd jak Berkowicz w słuchawkach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1