UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bra - Za PiS wszystko się opłacało. Przekop. Modlin. Izera. Ostrołęka. Cudowne inwestycje chłopców przepalone miliardy złotych w piach. A teraz Wam deficyt nie pasuje. Wzrost PKB, niską inflację podwyżką masła zaklinacie chłopcy zagrożeni odsiadką do 25 lat.