UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bra - Za PiS wszystko się opłacało. Przekop. Modlin. Izera. Ostrołęka. Cudowne inwestycje chłopców przepalone miliardy złotych w piach. A teraz Wam deficyt nie pasuje. Wzrost PKB, niską inflację podwyżką masła zaklinacie chłopcy zagrożeni odsiadką do 25 lat.


Anuluj