UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś z komentujących zastanowił się nad opłacalnością inwestycji, bo może Orlen ma rację. PiS był znany z inwestycji na miarę MISIA. I ta inwestycja może też miała być pralnią kradzionych pieniędzy. Mamy przykładowych takich inwestycji całą listę zaczynając od przekopu a kończąc na Ostrołęce.
bfhbf