UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ktoś z komentujących zastanowił się nad opłacalnością inwestycji, bo może Orlen ma rację. PiS był znany z inwestycji na miarę MISIA. I ta inwestycja może też miała być pralnią kradzionych pieniędzy. Mamy przykładowych takich inwestycji całą listę zaczynając od przekopu a kończąc na Ostrołęce.
bfhbf